Paslaugos

Įsirenginėjate namus? Kyla daug klausimų kaip įsirengti namų vidaus erdvę? Kokias duris išsirinkti, grindis, sienų apdailą. Kaip viską tarpusavyje suderinti. Iš kokių medžiagų rinktis baldus, kaip juos ergonomiškai išdėstyti. Kokie jie turi būti, kad būtų funkcionalūs. Kokiomis užuolaidomis papuošti langus, o gal geriau pasirinkti romanetes arba austrijiete. O kaip dar viską spalviškai suderinti ir apipavidalinti viename stiliuje.

Norėdami surasti atsakymus į šiuos klausimus, tikriausiai sugaišite labai daug laiko ieškodami atsakymų pas įvairius specialistus. Eisite pas durų gamintojus, grindų, sienų apdailos pardavėjus, klausite pas juos patarimo. Aplankysite ne vienus baldininkus ir suksite galvą pas kuriuos įsigyti baldus nepermokamnt ir išsaugant geriausią kokybę. 

Į šiuos ir visus kitus klausimus, atsakymus galite rasti vienoje vietoje - pas mus, balduprojektas.lt profesionalius specialistus. 

Atvyksime pas Jus į namus, atsakysime į Jums rūpimus klausimus, padėsime išsirinkti namo vidaus apdailos apipavidalinimą, t.y. grindų dangą, sienų, lubų, nišų spalvas ir tarpusavio derinius. Patarsime kokios durys tiks labiausiai Jūsų bendram stiliui, o jei norėsite suprojektuosime individualiai Jūsų interjerui tinkančias duris. Supažindinsime su visomis galimomis baldų gamybos medžiagomis, furnitūra. Suprojektuosime ir pagaminsime šiuolaikiškus, funkcionalius ir ergonomiškus, pritaikytus būtent Jums, bei Jūsų poreikiams baldus. 

Nesvarbu kam teikiate pirmenybę - šiuolaikiniam dalykiškumui, moderniai klasikai ar kaimiškam stiliui, - svarbiausia, kad tai būtų Jums mielas stilius. Geriausiai ir greičiausiai taupydami savo laiką, rasdami viską vienoje vietoje, savo namų viziją įgyvendinsite bendradarbiaudami su mumis, balduprojektas.lt profesionaliais specialistais. Mes suderinsime visus Jūsų pageidavimus, įgyvendinsime juos praktiškai ir įrengsime Jūsų skonį, gyvenimo stilių ir šeimos poreikius atitinkančius namus. 

O kol namai dar neįrengti, savo viziją pamatysite mūsų paruoštoje tikroviškoje vizualizacijoje. Pamatykite savo svajonių namus, kol jų dar nėra!

 {aicontactsafeform pf=3} 

 

Projektų galerija

Kontaktai

8 682 21909

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Savanorių pr.51 

Mes Facebook'e