Būsto erdvė

Žmogui gyvybiškai reikalinga privati erdvė, kurioje jis galėtų atsiriboti nuo viso pasaulio ir išorinių problemų. Žmogų supanti aplinka namuose yra tarsi jo vidinio pasaulio atspindys. Pagal galimybes — finansines ir visas kitas — ji turi tenkinti visus jo poreikius. Recepto, kaip teisingai sutvarkyti namų aplinką, nėra ir būti negali. Tai be galo individualus ir subtilus reikalas. Rezultatas gaunamas sujungus būsto savininko individualias savybes, poreikius, galimybes ir dizainerio profesinę patirtį bei kūrybos stilių.

Skaityti toliau

Maža erdvė

Erdvė yra pati didžiausia mūsų laikų prabanga. Perpildytame mieste, dažnai spaudžiami dar ir pinigų stygiaus, neturime galimybių išsirinkti trokštamą erdvę. Tačiau mažumas nebūtinai turi reikšti prastą kokybę. Mažumas gali reikšti paprastumą, jaukumą ir teikti malonų jausmą, kad viskas yra po ranka.

Skaityti toliau

Erdvė ir šviesa

Erdvė matuojama kvadratiniais metrais. Jei Jūs negalite įsigyti erdvesnių namų, kur būtų dar vienas miegamasis arba erdvesnė virtuvė, tuomet išeitis viena — reikia surasti būdą, kaip padidinti erdvės pojūtį. Esama daugybė mažų butukų ar sodybų, kurie atrodo nuostabiai erdvūs vien dėl to, kad jų erdvė yra gerai suplanuota ir deramai išnaudota, arba todėl, kad subtili ir apdairiai pasirinkta apdaila padeda išsklaidyti kambarių uždarumo, ankštumo įspūdį. Pasitaiko, kad didžiuliame name erdvės tikrai netrūksta, bet ją užgožia prastas išplanavimas bei komponavimas.

Skaityti toliau

Apšvietimo planavimas

Nuo apšvietimo didžia dalimi priklauso ir tai, kaip mes suvokiame erdvę, ir tai, kaip mes funkcionuojame joje. Kadangi apšvietimas priklauso nuo elektros, planuoti jį reikia tuo metu, kai keičiama elektros instaliacija. Kiekvienam kambariui reikės trijų pagrindinių tipų apšvietimo:

  • Bendro arba foninio
  • Vietinio apšvietimo
  • Dekoratyvaus arba akcentuojamojo.

Kiekvieną šių funkcijų galima įgyvendinti skirtingais stilistiniais sprendimais. Paprastai foninį apšvietimą teikia palubėje pakabintas šviestuvas. Po visą kambarį išdėstyti šviestuvai skleis ne mažiau šviesos ir sukurs tarpusavyje besivaržančias šviesos ir šešėlių saleles. Atitinkamą šviesos ir šešėlių žaismą galima sukurti pasitelkus šoninius šviestuvus, prožektorius, į lubas ir grindis nukreiptus šviestuvus.

Skaityti toliau

Projektų galerija

Kontaktai

8 682 21909

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Savanorių pr.51 

Mes Facebook'e