Svetainės dizainas

Svetainėje praleidžiama didžioji dalis aktyvaus laisvo laiko. Be abejonės, ši patalpa turėtų būti pritaikyta prie būsto šeimininkų individualaus gyvensenos stiliaus. Įrenginėjant šiuolaikinę svetainę, derėtų siekti kuo daugiau originalumo ir įdomumo: subtiliai parinkti patalpos spalvinį sprendimą, gerai apgalvoti ir sukomponuoti erdvės apšvietimo variantus, tinkamai parinkti ir suderinti medžiagas sienoms, grindims ir luboms.

 

Kokį nors akcentą naudinga turėti visuose kambariuose. Ypač svarbu, kad jis būtų svetainėje – bendrajame kambaryje. Akivaizdžiausi akcentai yra židinys ir televizorius, taigi pagalvokite, ar jie yra gerai matomi iš įvairių kambario dalių. Televizorių galite paslėpti dekoratyvinėje spintelėje, tuomet akcentu taps ji.

Vienas iš pagrindinių svetainės baldų – sėdėjimui skirta minkšta dalis: kampas, sofa, fotelis, pufas ir įvairios jų tarpusavio kombinacijos. Sėdimąsias vietas išdėstykite taip, kad pasirinkta detalė atsidurtų dėmesio centre. Kietieji baldai – lentynos, staleliai, tv komodos – reikalingi dekoratyviniams ir funkciniams daiktams pastatyti, taip pat knygoms, albumams, indams, vazoms, staltiesėms ir pan. sudėti. Televizorius yra beveik kiekvieno šiuolaikinio žmogaus svetainėje, todėl visuomet jam reikalinga tv komoda, nesvarbu ar jis bus kabinamas ant sienos, ar statomas ant baldo. Kavos staliukai būna įvairių formų ir dydžių, dydis turėtų būti proporcingai susietas su minkštos dalies ir patalpos dydžiu. Patogiausias aukštis 45-55 cm, kad būtų lengva pasiekti nuo sofos, ar minkšto kampo.

Neišdėstykite baldų vien tiktai kambario pakraščiuose. Spintelės, naudojamos kaip pertvara, daro įspūdį, kad vietos daugiau, negu iš tiesų yra. Apšvieskite podėlius, knygų lentynas kryptingais šviestuvais, o spintelių vidų – išsklaidyta šviesa.

Projektų galerija

Kontaktai

8 682 21909

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Savanorių pr.51 

Mes Facebook'e