Nuo ko prasideda interjero kūrimas

Žmonės be galo skirtingi. Skirtingos jų profesijos, skirtingi jų pomėgiai ir skirtingas laisvalaikio praleidimo būdas, skirtinga šeimos sudėtis ir gyvensenos būdas. Todėl visai natūralu, kad kiekvienai šeimai reikalinga vis kitokia namų aplinka. Jei interjerą kuriate patys, tereikia susipažinti su pagrindiniais interjero kūrimo principais ir bandyti spręsti problemas, rinkti medžiagas, detales, viską tarpusavyje derinti. Tačiau jei ryžotės šį darbą atiduoti profesionaliam specialistui — dizaineriui  — tuomet pabandykite papasakoti jam kuo daugiau apie savo šeimą, jūsų pomėgius, savo individualų estetikos supratimą. Labai svarbu, kad Jūsų pasirinkto specialisto kūrybos stilius būtų Jums suvokiamas ir priimtinas.

 

Interjero kūrimas prasideda nuo stiliaus, kuriuo planuojama sutvarkyti norimą erdvę, pasirinkimo. Tai ir garantija pasiekti vientisą, harmoningą ir, žinoma, norimą rezultatą. Lengviausia improvizuoti ir kurti vieno laikmečio stiliumi. Tuomet mažiausiai rizikos ir tikimybės padaryti grubių klaidų. Jei statote modernų šiuolaikišką namą, natūraliausiai tinka tos pačios išraiškos mūsų laikui būdingos apdailos medžiagos, dekoravimo metodai ir modernūs baldai.

Tačiau idealus konkretaus laikmečio, pavyzdžiui, prabangaus baroko ar renesanso epochos stilius įmanomas, ko gero, tik muziejuje. Mes esame šios epochos žmonės ir praktiškai neįmanoma, kad tai neatsispindėtų mus supančioje aplinkoje. Sunku nuslėpti tai, ką davė technikos pasiekimai mūsų buičiai ir laisvalaikio praleidimui, o ir atsisakyti to nenori net ir patys aistringiausi senovės gerbėjai. Šiuolaikinius namus labai sunku įsivaizduoti be šaldytuvo, mikrobangų krosnelės, elektrinio virdulio, kavos aparato, indų plovimo ir skalbimo mašinų, telefono, televizoriaus ir begalės kitų šiuolaikinių daiktų. Visa tai įsprausti į kažkada egzistavusį virtuvinių baldų rūbą darosi vis sudėtingiau. Bandoma įvairiai projektuoti baldus, dažnai panaudojami tik patys charakteringiausi laikmečio stiliui būdingi elementai.

Šiuolaikinės modernios virtuvės tendencijos yra paprastumas, lakoniškumas ir tobulas formos bei spalvos derinys. Tuo siekiama paslėpti gausybę buitinės įrangos, kuri laikui bėgant atsirado mūsų virtuvėse ir palengvino kasdienį darbą.

Projektų galerija

Kontaktai

8 682 21909

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Savanorių pr.51 

Mes Facebook'e