Balta ir mėlyna

 Gryni mėlynieji atspalviai yra Berlyno mėlis, ultramarinas, lazurito mėlis ir šviesesnis indigo atspalvis. Mėlynos spalvos paletė prasideda sodriu mėlynai žaliu ir baigiasi tamsiai violetniu tonu. Ji yra pagrindinė spalvų paletės nuo turkio iki levandų sudėtinė dalis. Gryni tamsūs ir ryškūs mėlynos spalvos tonai gali atrodyti šalti, tačiau tradiciniai, pilkumo turintys atspalviai būna nuostabiai šilti. Tamsesni, prislopinto mėlio atspalviai puikiai tiks net  mažose erdvėse. 

Balta ir mėlyna yra klasikinis, labai dažnai naudojamas spalvų derinys. Jis gali tapti mėgstamu apdaru, kasdienės aplinkos elementu ar gausybės skirtingų dekoravimo stilių pagrindu.

 Pradedant drąsiais ir grubiais dryžiais ir baigiant dailiomis siauromis juostelėmis, mėlynai balti raštai puikiai tiks baldų apmušalams, pagalvėlėms, užuolaidoms ir žaliuzėms. Iš balto su siauromis mėlynomis juostelėmis tiko audinio pasiūtos romanetės saikingai pagyvins baltą kambarį. Mėlynais ir baltais dryžiais puošiamos įvairios madžiagos. Taip pat nepamirškite languotų ir taškuotų audinių. 

Norėdami vonios kambariui suteikti šiek tiek įmantrumo, baltų plytelių sienos viršuje suklijuokite siaurą sodriai mėlynųplytelių apvadą.

Baltas kambarys papuoštas levandų mėliu ir gėlių ornamentais atrodys nepaprastai žaviai - gražu, romantiška, lyriška. Tokią aplinką sukurti tikrai nesudėtinga.

 

Projektų galerija

Kontaktai

8 682 21909

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Savanorių pr.51 

Mes Facebook'e