Balta ir žalia

Mums patinka žalia spalva, kuri mus supa gamtoje. Manoma, kad ji palankiai veikia savijautą. Pažvelgę į gamtą matome, kiek daug atspalvių turi žalia spalva. Ji sukuriama sumaišius mėlyną ir geltoną, taigi daugiau mėlynos turintys atspalviai bus šaltesni, o daugiau geltonos - šiltesni.

Kurį žalią atspalvį pasirinksite, priklausys nuo Jūsų skonio ir vietos, kurią dekoruosite. Žalia spalva dėl įvairių priežasčių smarkiai kinta, todėl tinkamai ją panaudoti yra pakankamai sudėtinga. Ryškūs ir tamsiai žali tonai ypač apgaulingi, nes gali atrodyti šalti, o tamsūs atspalviai gali užgožti kitas spalvas. Be to, šios spalvos pilna mus supančioje aplinkoje.

Vis dėlto baltos spalvos gausoje žalia gali atrodyti švari ir gaivi. Jei pageidaujate kontrasto, šviesiai žali tonai puikiai tiks virtuvėje, o tamsesni gražiai atrodys svetainėje.

Žalios spalvos įvairovė

Žolė. Nuo šviesios žolės gaivumo iki švelnios vidurvasario pievos ramybės šie atspalviai puikiai tiks saulėtai virtuvei. Šiaurinėje patalpoje šie tonai atrodys šalti ir daug tamsesni.

Žalioji citrina. Tai ryški, linksma spalva, kurios tinkamas atspalvis gali puikiai papuošti bet kokią patalpą. Deja, esant blogam apšvietimui arba pridėjus per didelį kiekį geltonos, baltos ar pilkos spalvos, šis atspalvis gali nublankti.

Miškas. Tamsiai žalia yra solidi spalva ir itin rafinuotai atrodo elegantiškoje svetainėje arba valgomajame.Geriausiai ši spalva tinka gerai apšviestose patalpose su aukštomis lubomis.

Alyvuogė. Tai blyškesnis, gelsvokas, šiltas ir draugiškas atspalvis. Be saulės šviesos šis atspalvis atrodys nuobodokai. Jį puikiai pagyvins viena arba dvi ryškios, grynos spalvos. Toks atspalvis puikiai tinka svetainei, ypač kaip retro spalvinės gamos dalis.

Mėlynai žalia. Mėlynai žali atspalviai nuo gilios jūros mėlio iki smaragdinio tono šviesoje ir kartu su balta spalva atrodo ramūs ir gaivūs, todėl puikiai tinka vonios kambariui.

 

Projektų galerija

Kontaktai

8 682 21909

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Savanorių pr.51 

Mes Facebook'e