Balta ir raudona

Jei visiškai baltas interjeras jums nepatinka, jis gali tapti puikiu nesudėtingos spalvų schemos pagrindu. Balta spalva suteikia gaivumo ir švaros pojūtį bei gali tapti visos erdvės spalvas vienijančia detale. Pasirinkę ją interjero spalvinės gamos pagrindu, išvengsite vienos spalvos dominavimo. Balta ir raudona - galingas spalvų derinys, garantuojantis poveikį bet kokiam interjerui. Raudona spalva suteikia džiaugsmo ir energijos, puikiai reaguoja į šviesą, gražiai atrodo ir dieną, ir vakare, nors sutemus ji tampa šiek tiek sodresnė. Atspalvio pasirinkimas priklauso nuo fono ir skonio. Tai stipri spalva, todėl ją naudoti reikia atsargiai.

Ryškiai raudona, tokia kaip paprikos ar pomidorų raudonumo, puikiai tinka virtuvės baldams, o sodresni tonai suteiks jaukumo svetainei. Raudona tikrai netinka miegamajam, nes užmigti padeda tik rami aplinka. Žinoma, miegamajame mes ne tik miegame, todėl viena raudona siena arba lovos užtiesalas ištirpdys balto kambario atšiaurumą. Jei nuspręsite šia spalva pagyvinti miegamąjį, ja dažykite sieną lovos galvūgalyje, kad ryškus raudonis netrukdytų užmigti.

Ryškia spalva nudažyta siena - dažnas, tačiau ne vienintelis interjero pagyvinimo būdas. Patalpą galima dekoruoti ryškiai raudona plytelių sienele, grindų danga, virtuvės spintelėmis ir kitais baldais. Raudoni virtuvės baldai turi būti dėmesio centre, todėl geriausiai jiems tiks tvarkinga ir subtili aplinka bei nepriekaištingas baltas fonas.

Virtuvės baldų spintelėms parinktos balta ir raudona spalvos, taip pat priderintos romanetės.

 

Projektų galerija

Kontaktai

8 682 21909

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Savanorių pr.51 

Mes Facebook'e