Balta spalva

Jei nežinote, kaip pakeisti savo namus, o senasis dekoras Jums įgriso iki gyvo kaulo, baltų spalvų sluoksnis tikrai atgaivins seną spalvų paletę. Nors balta spalva neabejotonai pagyvina tamsų, niūrų ir varginantį interjerą, bet jį rinktis turėtumėte tvirtai apsisprendę, nes baltą interjerą turėtumėte apgalvoti taip pat kruopščiai, kaip ir spalvingą.

Baltos spalvos potėpis tamsią ir niūrią erdvę paverčia malonesne, tačiau ši spalva taip pat gali sukurti šaltą, bedvasę ir nepatrauklią aplinką. Balto interjero sėkmė priklauso nuo teisingo spalvos pasirinkimo. Šiais laikais yra didelis baltos spalvos atspalvių pasirinkimas. Senieji baltos spalvos atspalviai jau nebelaikomi baltais, tačiau lieka gausybė kitų atspalvių, pagal sudėtį skirstomų į šiltas ir šaltas kategorijas. Ypač populiari ryškiai balta spalva, tačiau ją nelengva naudoti, nes joje esantis mėlynas atspalvis skleidžia šaltį ir suteikia griežtumo. Balta spalva paaštrina vaizdą ir išryškina dizaino bei kokybės klaidas, nešvarumus ir apgadinimus. Dažnai geriau rinktis šiltus baltos spalvos tonus, kuriuose yra truputėlis raudonos, geltonos ir rudos spalvos atspalvių. Jie sukuria ramesnį toną, kuris sušvelnina kampus, geriau dera prie baldų, neerzina akies ir sukuria ramią atmosferą.

Baltas kambarys, pilnas baltų daiktų, tikriausiai jau tapo banaliu, tačiau jis gali atrodyti pribloškiamai žaviai ir yra vienintelis tyrumo mėgėjų bei disciplinuotų minimalistų pasirinkimas. Taip pat jei mėgstate švarą ir tvarką, ši spalva puikiai tiks Jūsų aplinkai. Balta spalva puikiai derės erdvėms, kuriose akcentuojama architektūra, nes ji neatitraukia dėmesio nuo dizaino įmantrybių.

"Tik balta" aplinka reiškia ne tik baltas sienas, bet taip pat baldus, montažo detales, dekoracijas, pagalves, baldų apmušalus, šviestuvus, užuolaidas (žaliuzes), indus, vazas, vonios kambario įrangą ir plyteles.

Balto interjero stilius. Tai visiškai baltas interjeras, kuriame vyrauja lygūs, nepriekaištingai švarūs paviršiai, aukščiausios kokybės medžiagos ir apdailos detalės. Pavyzdžiui, baltos gludintos akmens grindys, akrilu ir oda padengti minimalistiniai šiuolaikiški baldai su švytinčiais balto metalo papuošimais. Jei pirmenybę teikiate tradiciniam stiliui, rinkitės pagal užsakymą pagamintus tinkančius ir pritaikytus būtent Jūsų erdvei, baltai nudažytus arba baltu audiniu aptrauktus baldus.

 

Net spalvas mėgstantys žmonės dažnai baltai dekoruoja virtuvę ar vonios kambarį, kuriame baltos spalvos įranga ir plytelių danga atrodo natūralus dalykas. Tokiose dažno naudojimo patalpose kaip šios, kai apibūdinimas "sterili" reiškia komplimentą, o ne kritiką, balta spalva suteikia solidumo ir dalykiškumo. Blizgūs paviršiai yra praktiški ir paprastai lengvai nuvalomi, tačiau reikia nepamiršti, kad ant jų aiškiai matomas purvas bei pirštų atspaudai, todėl būtina nuolatinė priežiūra.

Spindesys, naujos technologijos ir aukšta kokybė nebūtinai reiškia šiuolaikiškumą ir minimalizmą, todėl neturėtų trukdyti mėgstantiems senovę ir tradicijas. Dažytos sienos, lubos ir storu baltų blizgių dažų sluoksniu padengtos grindys papuoš bet kokią erdvę - tiek gražiais architektūros ornamentais dekoruotą namą, tiek mažą namelį. Baltas blizgesys ypač tinka šiuolaikinėms neišraiškingoms patalpoms pagyvinti.

Kaip sušildyti baltą erdvę

  • Rinkitės šiltus ir kreminius baltų dažų ir medžiagų atspalvius, interjeras bus baltas, bet su šiltais tonais.
  • Sušvelninkite apšvietimą rinkdamiesi stalines lempas su šiltų atspalvių popieriniais, pergamentinio popieriaus arba dažyto stiklo gaubtais. Virtuvės baldams rinkitės šilto atspalvio LED apšvietimus po pakabinamom spintelėmis.
  • Dekoruokite patalpą šiltų ochros, oranžinės, smėlio, raudonos bei slyvų ir violetinės spalvos aksesuarais.
  • Šiltą jaukumą kambaryje skleis židinys ir žvakių šviesa.
  • Derinkite baltą spalvą su medinėmis grindimis, apdailos ir montažo detalėmis bei baldais ir aksesuarais.
  • Didelį jaukumą skleidžia vilnoniai baldų užtiesalai, pagalvėlės, užuolaidos ir kilimai.

Projektų galerija

Kontaktai

8 682 21909

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Savanorių pr.51 

Mes Facebook'e