2016-2017 metų baldų dizaino naujovės

 

 Šiemet turime įpatingai daug naujų spalvų, tekstūrų, paviršių plokščių ir stalviršių. Tai suteikia neribotas galimybes sukurti unikalaus dizaino baldus, kurie ne tik atrodys išskirtiniai ir prabangūs, bet ir dar lengviau prižiūrimi ir ilgaamžiai. 2016-2017 metų baldų mados tendencijoms būdingi gilūs medienos raštai artimi natūrialiai medienai. Taip pat išlieka madingi blizgūs vienspalviai paviršiai, naujovė - blizgūs medienos paviršiai.

Išskirtinės Polylac blizgios plokštės

 Polylac yra draugiška aplinkai daugiasluoksnė dekoratyvinė plokštė, pasižymi aukščiausiu atsparumu braižymuisi - blizgių plokščių rinkoje. Taip pat jai būdingas aulkščiausias veidrodinio blizgumo lygis.

Polylac plokštė gaminama užspaudžiant aukšto tankio dekoratyvų popierių ant MDF plokštės. Jos paviršius yra laminuojamas specialiai sukurta aplinkai draugiška permatoma PET plėvele, siekiant apsaugoti nuo išorinių pažeidimų.

Polylac plokštės pasižymi išskirtinėmis savybėmis:

 • 100% be PVC (polivinilchlorido), draugiškas aplinkai.
 • Aukščiausias veidrodinio blizgumo lygis.
 • Atsparumas braižymuisi, dėmėms, karščiui. 
 • Lygus paviršius suteikiantis gylio pojūtį.
 • Ypač lengvai prižiūrimas ir valomas.
 • Gausi dekorų gama.

Polylac plokštės yra vienspalviai ir medienos dekorai:

 

 Šių metų madingi deriniai lygios spalvos su blizgaus medžio tekstūra. 

Virtuvėse blizgi medžio tekstūra derinama su lygiu stalviršiu.

Po 30 metų sugrįžta į madą veidrodinio blizgumo medžio tekstūros spintos. Tačiau šiandien tai atrodo visai kitaip - moderniai ir subtiliai.

 

 Modernios  gilios tekstūros SM'art plokštės

Itališka SM'art plokštė pasižymi itin gilia tekstūra, aiškiu aštresniu kraštų poriškumu, tokiu kokį galima sutikti ir gamtoje. Plokštes reikia ne tik pamatyti gyvai, bet ir paliesti. Gausus SM'art dekorų ir tekstūrų pasirinkimas leidžia kiekvienam išsirinkti pagal skonį ir charakterį. 

FENIX NTM compact HPL

FENIX NTM compact HPL su matiniu "Nanotech" paviršiumi - tai italijos mokslininkų sukurtas inovtyvus ir išskirtinis produktas. Paviršius dengtas atsparumu pasižyminčiu FENIX NTM aukšto slėgio laminatu. 

Išskirtinis produktas , pasižymintis ypatingomis savybėmis:

 • Storis 10mm.
 • Atsparus įbrėžimams ir trinčiai.
 • Pasižymi antibakterinėmis ir antipelėsinėmis savybėmis.
 • Atitinka sąlyčio su maistu reikalavimus.
 • Pasižymi antistatinėmis savybėmis.
 • Atsparus šviesai.
 • Aukštas atsparumas rūgščių tirpalams ir buitiniams valikliams.
 • Nelieka pirštų antspaudų.
 • Lengvai prižiūrimas.
 • Ypatingai lygus, matinis paviršius.

Šis inovatyvus FENIX NTM compact HPL tinka naudoti  fasadams, korpusaui, stalviršiui ir įvairioms interjero detalėms. Puikiai dera su medžio tkstūros paviršiais ir lygiais matiniais ar blizgiais paviršiais.

Galimi dekorai:

 

Nuo ko prasideda interjero kūrimas

Žmonės be galo skirtingi. Skirtingos jų profesijos, skirtingi jų pomėgiai ir skirtingas laisvalaikio praleidimo būdas, skirtinga šeimos sudėtis ir gyvensenos būdas. Todėl visai natūralu, kad kiekvienai šeimai reikalinga vis kitokia namų aplinka. Jei interjerą kuriate patys, tereikia susipažinti su pagrindiniais interjero kūrimo principais ir bandyti spręsti problemas, rinkti medžiagas, detales, viską tarpusavyje derinti. Tačiau jei ryžotės šį darbą atiduoti profesionaliam specialistui — dizaineriui  — tuomet pabandykite papasakoti jam kuo daugiau apie savo šeimą, jūsų pomėgius, savo individualų estetikos supratimą. Labai svarbu, kad Jūsų pasirinkto specialisto kūrybos stilius būtų Jums suvokiamas ir priimtinas.

Skaityti toliau

Prieškambario dizainas

Prieškambaris (holas arba koridorius) - tai patalpa, į kurią patenkame vos peržengę namų slenkstį. Tai tarsi vizitinė mūsų būsto kortelė. Be abejonės, labai svarbu kaip sutvarkysime šią funkcinę erdvę. Šiai erdvei labai svarbu:

 • Erdvės forma;
 • Spalva arba jų deriniai, apdailos medžiagos;
 • Apšvietimas;
 • Baldai.

  Skaityti toliau

Virtuvės dizainas

Vis daugiau žmonių nori turėti virtuvę, kuri nebeprimintų maisto gamybai skirtos funkcinės patalpos. Ji labiau atrodo kaip svetainės dalis ar valgomojo zona, kurioje ruošiamas maistas. Virtuvė tampa daugiafunkcine patalpa, čia nuolat atsiranda visai naujų elementų. Taip atrodančioje virtuvėje tinka bendrauti, dirbti, priimti svečius. Šiuolaikinė virtuvė glaudžiai susiliejo su gyvenamojo namo erdvėmis, skirtomis ilsėtis ir bendrauti. Virtuvė turi būti funkcionali, racionali, ergonomiška. Jei virtuvės erdvė yra bendra su svetaine, holu ar valgomuoju, labai aktualu numatyti ir jos išvaizdą, stilių, spalvas ir pan. Maksimalus minimalizmas, estetinis saikingumas, rami ir kartu įspūdinga išraiška dominuoja šiuolaikinės virtuvės interjere.

Skaityti toliau

Svetainės dizainas

Svetainėje praleidžiama didžioji dalis aktyvaus laisvo laiko. Be abejonės, ši patalpa turėtų būti pritaikyta prie būsto šeimininkų individualaus gyvensenos stiliaus. Įrenginėjant šiuolaikinę svetainę, derėtų siekti kuo daugiau originalumo ir įdomumo: subtiliai parinkti patalpos spalvinį sprendimą, gerai apgalvoti ir sukomponuoti erdvės apšvietimo variantus, tinkamai parinkti ir suderinti medžiagas sienoms, grindims ir luboms.

Skaityti toliau

 Miegamojo dizainas

    Koks turi būti šiuolaikinis miegamasis, kuriame galėtume gerai jaustis?

   Beveik trečdalį savo gyvenimo praleidžiame miegodami, todėl svarbu, kad miegamajame praleidžiame žymiai daugiau laiko nei virtuvėje arba darbo kambaryje. Pagrindinė šio kambario funkcija - poilsis ir miegas. Čia palydima praėjusi ir pasitinkama nauja diena. Tai uždara, privati erdvė, į kurią nepatenka pašaliniai žmonės, svečiai. Žmogus kasdien grįžta namo pailsėti po dienos darbų, pamiršti rūpesčius, pasisemti energijos, todėl šios patalpos išplanavimui, sutvarkymui, baldų ir aksesuarų parinkimui - reikia skirti įpatingą dėmesį.

SKAITYTI TOLIAU

Projektų galerija

Kontaktai

8 682 21909

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Savanorių pr.51 

Mes Facebook'e